top of page

Minimum Yatırım Bütçesi Maksimum Verim.

 İçeriklerinizi tespit ederken hedef kitlenizin dikkatini çekecek gönderileri tercih etmelisiniz.

Bu gönderileri de anlaşılır olarak aktarmayı amaçlamanız gerekir. Bu şekilde hedef kitleye daha hızlı ulaşmış olursunuz.

Full Entegrasyon

E-ticaret entegrasyonları, ürünlerin müşterilere daha hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılmasına olanak tanır. Entegrasyonlar, iş gücü verimliliğini artırırken, iyi bir hizmet sunmanın da yoludur. E-ticaret sitesi kurulurken entegrasyonların öncelikle dikkate alınması gerekir. Online pazaryerleri, muhasebe ve sosyal medya gibi entegrasyon türleri, e-ticaret sitelerinin olmazsa olmazları arasındadır.

Hedef Kitle Segmentleri

Hedef kitlenizi iyi anlamanız, yanlış kişilere ulaşmaya çalışırken gereksiz para ve zaman harcamanızı engellediği gibi hedeflenecek yeni insan gruplarını tanımanızı sağlar. Her iki durumda da dijital pazarlama kampanyalarınızın kime ulaşacağı konusunda daha net bir fikre sahip olursunuz.

Akıllı Bütçeleme

E-Ticaret sitenizde başarıya giden yol düzgün ekonomik planlar yapmaktan geçiyor. Sektörün güçlü firmalarından biri olmak için, pazarlamadan, yatırıma kadar bütçe planlamınızı düzgün yapmanız lazım.

Akıllı Algoritma

En çok tıklanan, zaman geçirlilen,sepete atılan, alışveriş yapılan, etkilişim yapılan içerik en çok bütçe ayrılan içerik anlamına gelir algoritma burada bütçe kontrolünü en azami şekilde etkilişim odaklı içeriklere dağitmaktadır.

Bütçe Planlama

Reklam bütçesi, başarılı bir pazarlama planı açısından önemlidir. Reklam bütçeniz, bir yıl ya da çeyrek gibi belirli bir zaman içinde markanızın ve/veya ürünlerinizin ücretli promosyonu için harcamayı planladığınız miktardır.

E-Posta SMS Pazarlama

E-posta/SMS pazarlama, en basit tanımıyla ifade etmek gerekirse; kurumsal hedeflerinize ulaşmak için pazarlama aracı olarak e-posta ve SMS araçlarının kullanıldığı bir pazarlama kanalıdır. Bu yazılımlar, hedef kitleniz ve potansiyel müşterileriniz ile etkileşime açık, verimli ve kolay yönetilebilir iletişim süreci yaratmanıza katkıda bulunur; farklı reklam ve pazarlama stratejilerinde şirketinizin iş modeline dahil ettiği e-posta/SMS pazarlama teknikleri ile erişilebilirliğini artırmayı hedefler.

bottom of page