top of page

İçerik Pazarlama

Güncelleme tarihi: 31 Tem 2023

İçerik Pazarlaması markaların çevrimiçi platformlar üzerinden, video, ses, yazı, fotoğraf, grafik ve infografiklerle hedef kitlesini harekete geçirme, marka ile tüketici arasında bir bağ oluşturma ve markanın bilinirliğini arttırmaya yönelik yapılan bir pazarlama türüdür. İçerik Pazarlaması ile tüketicinin ürünü talep etmesi sağlanır. Doğru strateji ile oluşturulan içerik pazarlamasında, marka hedef kitleyi anlar ve duygusal bir bağ oluşturur.Welcome to your blog post. Use this space to connect with your readers and potential customers in a way that’s current and interesting. Think of it as an ongoing conversation where you can share updates about business, trends, news, and more.


“Blogları olan işletmeler, diğer şirketlerden %67 daha fazla potansiyel müşteri elde ediyorlar.”

Bu da marka bilinirliğinin artmasına yardımcı olur. Doğru yapılan İçerik Pazarlaması ile marka bilinirliğinin ve farkındalığının artması sağlanır.


Farkındalık aşaması


Potansiyel müşteri ile temasın ilk aşamasında, içeriğiniz hedef kitlenizin en önemli endişelerine odaklanmalıdır. Acı noktaları, zorlukları ve soruları hakkında yazmak, onlarla etkileşim kurmanız için size en iyi şansı verir.


Basit ve kısa ifadeler ve görsellerin bir karışımıyla infografikler, içeriğinizi etkili bir şekilde iletmenin harika bir yoludur. Özellikle araştırma sonuçlarını paylaşmak için size dikkat çekici görsellik sunmanızı sağlar.

16 görüntüleme0 yorum

Comments


Discover clics solution for the efficient marketer

More clics

Never miss an update

Thanks for submitting!

bottom of page